Masaże ajurwedyjskie

We współczesnym, nieustanie zagonionym świecie, coraz więcej zapracowanych osób, pragnąc utrzymać dobrą kondycję psychofizyczną szuka sposobu relaksu, rekreacji, dbania o własne ciało i samopoczucie. Ajurweda to starohinduski system medyczny sprzyjający długowieczności, dobremu zdrowiu i naturalnemu pięknu. Doskonale wpasowuje się w nowoczesne koncepcje leczenia, które oceniają kondycję człowieka z szerszej perspektywy z uwzględnieniem czynników fizycznych, emocjonalnych i duchowych.

Aby sprostać potrzebom Klientów opracowaliśmy masaże i rytuały zabiegowe inspirowane tradycjami terapeutycznymi Dalekiego Wschodu. Podczas masaży używamy produktów, które doskonale wkomponowują się w ideę troskliwego i bardzo subtelnego dotyku.

Ponadto pozwalają na stworzenie rozbudowanych zabiegów, które przybierają formę niepowtarzalnych ceremonii i rytuałów. To właśnie klimat tych rytuałów daje naszym terapeutom możliwość dopieszczenia Klienta, tworzenia niezwykłej sztuki pielęgnacji ciała, która opiera się na trosce, profesjonalizmie, osiągnięciu zamierzonych efektów.

 

MASAŻ AJURWEDYJSKI

Ajurweda ma swoje korzenie w starożytności, opiera się na uniwersalnych zasadach i jest żywą, rozwijającą się dziedziną wiedzy – równie użyteczną dziś, jak wieki temu.

Masaż ajurwedyjski jest niezbędny, aby zachowac zdrowie, jasnośc umysłu i długowiecznośc.

Masaż wpływa korzystnie na wszystkie części ciała. Ułatwia trawienie i przyswajanie, pobudza krążenie krwi i wymianę płynów w tkankach, usuwa stany zapalne i opuchliznę, a także blokady.

Masaż całościowo wpływa na układ odpornościowy i pomaga zachowac optymalne zdrowie. Wykonywany regularnie, pozwala uregulowac funkcjonowanie ciała pod względem fizycznym, mentalnym i duchowym.

Masaż jest terapią, która pozwala odblokowac kanały energetyczne nadi dla prawidłowego przepływu energii witalnej.

 

MUKHABHYANGA –,, Rytuał Wieczna Młodośc” – masaż twarzy, szyi i dekoltu + dłoni i stóp.

Wspaniały zabieg pielęgnacyjno – leczniczy.

Ma działanie relaksacyjne, pielęgnujące, regenerujące, odmładzające.

Składa się z :

- delikatnego ziołowego peelingu i odmładzającej maski zołowej, oraz masażu ciepłymi i zimnymi kamieniami z użyciem odżywczych, ciepłych olei.

- masażu ciepłymi kamieniami i olejami dłoni i stóp

- aromaterapii.

Rytuał, który upiększa zewnętrznie i odmładza wewnętrznie.

Czas trwania – ok.100 – 120 min.    Cena 130-150zł

 

ABHYANGA – podstawowy masaż całego ciała.

Jest częścią tradycyjnego ajurwedyjskiego programu oczyszczającego i odmładzającego – Panchakarma.

Wykonywany przy użyciu dużej ilości ciepłego oleju sezamowego.

W trakcie masażu usuwane są z ciała toksyny, kanały energetyczne odblokowują się , pozwalając na swobodny przepływ energii życiowej.

Masaż zwiększa sprawnośc umysłową i wydolnośc fizyczną.

Odpręża, relaksuje i rewitalizuje.

Doskonale wpływa na skórę, ujędrnia i wygładza.

Stosowany regularnie pomaga zachowac doskonałe zdrowie, młodośc i witalnośc.

Czas trwania – ok. 100 min.

Cena :130zł

 

SHIRO ABHYANGA – masaż głowy, karku i ramion.

Masaż ten odżywia, nawilża i wzmacnia cebulki włosowe oraz skórę głowy. Poprawia dopływ krwi do głowy, odpręża mięśnie i włókna nerwowe. Przyczynia się w ten sposób do odświeżenia zarówno umysłu, jak i ciała, rozładowania napięcia, usunięcia zmęczenia oraz polepszenia cery. Regularne stosowanie usuwa bóle migrenowe, napięcia okolicy szyi i karku, leczy skórę głowy oraz dolegliwości związane ze stresem.

Czas trwania – ok. 60 min.

CENA: 60zł

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Bańki, będące dziś odmianą baniek próżniowych, tworzone z gumy, wykorzystuje się do leczenia stanów zapalnych mięśni, stawów, a także jako skuteczny element kuracji antycellulitowej. Bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych zabiegów redukujących ten defekt.

Masaż uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu. Efektem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi.

Czas trwania, w zależności od masowanej części ciała to:

ok. 30 – 60 min.

Cena 40-45zł

 

LECZNICZY MASAŻ STÓP (REFLEKSOLOGICZNY) ok 60 min –60zł

RELAKSACYJNY MASAŻ PLECÓW GORĄCYMI KAMIENIAMI ok 60 min –60zł

MASAŻ DŁONI I STÓP GORĄCYMI KAMIENIAMI ok 60 min –60zł

UJĘDRNIAJĄCO-NAPINAJĄCY MASAŻ SZYI,DEKOLTU I PIERSI  ok 60 min-70zł

 

Dostępne również w pakietach –o szczegóły pytaj w salonie.

WSZYSTKIE OLEJE,PEELINGI,MASECZKI,UŻYWANE W WYKONYWANYCH ZABIEGACH MASAŻU,SĄ NATURALNE,ORGANICZNE,TWORZONE WEDŁUG STAROŻYTNYCH RECEPTUR AJURWEDYJSKICH.