ZABIEGI THALGO

Zabiegi Thalgo

 

TRADYCYJNY THALGO

Zabieg ten można wykonać dla każdego typu skóry. Ma za zadanie oczyścić skórę z zaskórników, wygładzić i odświeżyć naskórek, poprawić napięcie i nawilżenie  oraz przygotować skórę do zabiegów intensywnych.

Wskazania: skóra wymagająca odświeżenia i oczyszczenia.

70 MIN/110 ZŁ

 

RE-BALANCING TREATMENT- zabieg balansujący

Naturalny zabieg przeznaczony dla skóry tłustej i trądzikowej, który ma na celu oczyszczenie skóry z nagromadzonych toksyn, przyspieszenie mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych oraz balansowanie pracy gruczołów łojowych.

Wskazania: pielęgnacja skóry tłustej i mieszanej lub, w przypadku skóry toksycznej, w celu przygotowania do zabiegów aktywnych.

60 MIN/110 ZŁ

 

THALGODERMYL- intensywny zabieg przeciwtrądzikowy

Specjalistyczny, intensywny zabieg leczniczy przeznaczony dla osób z trądzikiem. Działa on przeciwłojotokowo, przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Celem zabiegu jest regulacja pracy gruczołów łojowych , zwężenie porów skóry, zapobieganie tworzeniu się zaskórników i stanów zapalnych, poprawa nawilżenia oraz kolorytu skóry.

Wskazania: pielęgnacja skóry trądzikowej.

60 MIN/140 ZŁ

 

MOISTURE QUENCHING PURITY RITUAL- zabieg oczyszczająco-nawilżający

Zabieg ten przeznaczony jest do pielęgnacji skóry młodej potrzebującej nawilżenia, który ma na celu uzupełnić niedobór wody w naskórku , odbudować płaszcz wodno-lipidowy, poprawić nawilżenie i elastyczność skóry.

Wskazania: szczególnie polecany wczesną wiosną, po okresie grzewczym, a także latem, gdy skóra jest przesuszona oraz po solarium.

55 MIN/110ZŁ

 

AQUARELLE- intensywny zabieg nawilżająco-energetyzujący

Zabieg ten przeznaczony jest dla skóry szarej, zmęczonej ze słabym poziomem nawilżenia. Ma on na celu usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i remineralizację skóry.

Wskazania: pielęgnacja skóry wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych.

60 MIN/120 ZŁ

 

HYDRA-MOISTURE SOURCE TREATMENT- zabieg intensywnie nawilżający

Zabieg ten przeznaczony jest do pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej. Ma on na celu przywrócenie naturalnego płaszcza hydrolipidowego skórze, nawilżenie, spłycenie drobnych zmarszczek.

Wskazania: skóra sucha, odwodniona, potrzebująca nawilżenia i wygładzenia.

75 MIN/180 ZŁ

 

THALGODERM ORGANIC MASK + RASPBERRY EXTRACTS- zabieg nawilżająco-odżywczy

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej, którego celem jest łagodzenie zaczerwienień, nawilżenie, odżywienie, wygładzenie, złagodzenie podrażnień, wzmocnienie ścianek naczyń włosowatych.

Wskazania: skóra wrażliwa, delikatna, sucha, naczyniowa, skłonna do podrażnień.

60 MIN/170 ZŁ

 

ALGOMEGA NUTRITION TREATMENT -zabieg odżywczy dla skóry suchej, odwodnionej

Zabieg intensywnie odżywia skórę, daje jej uczucie niezrównanego komfortu, pomaga w regulacji jej nawilżenia i odżywienia. Skóra staje się aksamitnie gładka, jest zregenerowana i miękka.

Wskazania: skóra sucha, odwodniona, wrażliwa.

60 MIN/150 ZŁ

 

PURE COLLAGEN VELVET MASK- zabieg nawilżający i wygładzający zmarszczki

Zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry odwodnionej z oznakami przedwczesnego starzenia się, który ma na celu stworzyć barierę ochronną przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka. Pozwala utrzymać wysoki poziom nawilżenia skóry, zapobiegać jej dehydratacji oraz spłycać drobne zmarszczki.

Wskazania: skóra potrzebująca głębokiego nawilżenia.

60 MIN/200 ZŁ

 

PURE COLLAGEN VELVET MASK + SAVE MARINE- zabieg nawilżająco-wygładzający

Zabieg przeznaczony jest do skóry odwodnionej, który ma na celu stworzyć barierę ochronną przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka, wygładzić i nawilżyć skórę.

Wskazania: pielęgnacja skóry potrzebującej głębokiego nawilżenia, regeneracji oraz spłycenia drobnych zmarszczek.

60 MIN/200 ZŁ

 

MARINE COLLAGEN TREATMENT- zabieg głęboko nawilżający i wygładzający zmarszczki

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry odwodnionej z oznakami przedwczesnego starzenia się. Neutralizuje uczucie nadmiernego napięcia, stymuluje produkcję nowych włókien kolagenu. Zabieg ma na celu stworzyć barierę ochronną przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka, wygładzić drobne zmarszczki spowodowane odwodnieniem skóry.

Wskazania: skóra potrzebująca głębokiego nawilżenia.

60 MIN/230 ZŁ

 

HYALURONIC MARINE TREATMENT- zabieg wygładzający i wypełniający zmarszczki

Innowacyjny zabieg na bazie kwasu hialuronowego. Usuwa oznaki starzenia się skóry i precyzyjnie wypełnia zmarszczki. Zabieg ten regeneruje skórę, redukuje ilość i głębokość zmarszczek, chroni komórki przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, wzmacnia skórę, stymuluje syntezę włókien kolagenu oraz modeluje owal twarzy.

Wskazania: pielęgnacja skóry odwodnionej z widocznymi zmarszczkami, potrzebującej nawilżenia i regeneracji.

60 MIN/250 ZŁ

 

MODELLING MASK TREATMENT -zabieg odżywczy dla skór mocnych i grubych

Zabieg ma na celu wprowadzenie do głębokich partii naskórka składników odżywczych i nawilżających, wygładzić i wymodelować owal twarzy. Umożliwia wprowadzenie składników aktywnych wewnątrz opornej na swobodne wchłanianie skóry.

Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry grubej, atroficznej.

60 MIN/180 ZŁ

 

 

 

W celu uzyskania długotrwałego i zadawalającego efektu zalecana jest seria zabiegów, na które dodatkowo otrzymują Państwo:

Seria od 3 zabiegów 10% rabatu

Seria od 6 zabiegów 20% rabatu

Ponadto do każdego zabiegu peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja lub ultradźwięki GRATIS !!!