Zabiegi pielęgnacyjne

Głębokie odżywianie.

 

O produkcie:

Kuracja odżywcza do zastosowania przed i po zabiegu ”The Best” . Utrzymuje falowane włosy, eliminując elektryzowanie, naprawia obrażenia i sprawia że włosy stają się błyszczące. Formuła Lekkiego układania firmy GKHair naprawia i chroni włosy. Utrzymując naturalne predyspozycje włosów, tworzy tarczę wokół każdego włosa, naprawiając je od nasady aż po końce; ochrona przed promieniami UV, zanieczyszczeniami, zabiegami chemicznymi i codziennymi zabiegami szamponami i stylizacją.

RYTUAŁY KERASTASE + diagnoza włosa microcamerą

Przed wykonaniem każdego Rytuału Kerastase, Fryzjer – Doradca Kerastase przeprowadzi z Państwem profesjonalną konsultację podczas której zbada Państwa włosy i skórę głowy specjalną kamerą.  Dzięki zebranemu wywiadowi oraz wynikom badania kamerą  będzie mógł dobrać Rytuał Kerastase stworzony „ na miarę” specjalnie dla Państwa.

Rytuał Fusio Dose – natychmiastowy efekt.

5 minut podczas których włosy przechodzą całkowitą metamorfozę. Siła składników aktywnych wnika w każde pojedyncze włókno włosów dla uzyskania natychmiastowego piękna. Ten rytuał natychmiast wzmacnia włosy o 56 %.

Co to jest Fusio – Dose?

Fusio – Dose to połączenie koncentratu znajdującego się w ampułce ze specjalnym korkiem zwanym  Boosterem. Po założeniu korka – boostera na ampułkę stężone substancje aktywne zawarte w korku łączą się z koncentratem z ampułki.  Cztery różne ampułki i cztery różne boostery – nieograniczone możliwości w tworzeniu indywidualnej pielęgnacji  specjalnie dla Państwa potrzeb.
W  skład rytuału Fusio – Dose wchodzą:  Kąpiel z masażem, Koncentrat + Booster, Teksturyzacja Kerastase.

Przykład:

Długie włosy klientki w wyniku wielu intensywnych koloryzacji stały się bardzo suche, osłabione i uwrażliwione. Włosy źle się rozczesują, łamią i kruszą. Klientka marzy o gładkich, lśniących i mocnych włosach.  Fryzjer – Doradca Kerastase łączy koncentrat odżywiający i wygładzający suche, wrażliwe włosy nadający im natychmiastową miękkość, odżywienie i jedwabistość z Boosterem wypełniającym puste przestrzenie we wnętrzu włosa spowodowane uszkodzeniem i brakiem naturalnego cementu międzykomórkowego. Wewnętrzna struktura włosa jest wzmocniona, siła włosów zwiększa się o 56%.

Rytuał Fusio – Dose Intensywny.

Rytuał Intensywny w przeciągu 15 minut zmienia wygląd włosów, tak aby na nowo cieszyć się ich pięknem. Zapewnia długotrwałe i wielowymiarowe rezultaty.  Fryzjer – Doradca Kerastase skomponuje Rytuał Intensywny specjalnie dla Państwa wzmacniając działanie Koncentratu i Boostera Fusio – Dose doborem odpowiedniej Maski Kerastase oraz Ozonoterapią.
W skład Rytuału Fusio – Dose wchodzą: Kąpiel i masaż, Koncentrat i Booster Fusio – Dose, Maska Kerastase z masażem,  Teksturyzacja Kerastase.

Rytuał 24 Karaty

Ekskluzywny, zmysłowy, luksusowy Rytuał odżywczy oparty na działaniu 4 olejów: Arganowego ( ochrona), Pracaxi (odporność), Kameliowego (blask) i Kukurydzianego (odżywienie). Przez 15 minut włosy są rozpieszczane, odżywiane i wygładzane zmysłową Kąpielą Elixir Ultime, Maską Elixir Ultime i odpowiednimi olejkami Elixir Ultime dobranymi odpowiednio do rodzaju i potrzeb włosów.  Rytuał ma silne działanie aroma terapeutyczne gdyż olejki – eliksiry  pachną nutami znanych perfum: Kenzo Flower, Coco Chanel Mademoiselle i Giorgio Amani Aqua di Gioia.
W skład Rytuału wchodzą: Kąpiel z masażem, Maska połączona z odpowiednimi Olejkami – Eliksirami, Zmysłowy Masaż, Teksturyzacja Kreastase.

Rytuał Pielęgnacji Mleczkiem Kerastase

Oddaj się przyjemności Rytuału Mleczkiem Kerastase, który jest idealna okazją do skosztowania siły i skuteczności pielęgnacji Kerastase. Rytuał polecany również jako uzupełniający pomiędzy dwoma intensywnymi Rytuałami. Czas trwania – 5 minut.
W skład Rytuału wchodzi: Kąpiel z masażem, Mleczko Kerastase.

Rytuał Pielęgnacji Maską Kerastase.

Poczuj wszystkimi zmysłami pielęgnacyjną siłę Maski Kerastase. Już w przeciągu 10 minut Twoje włosy odzyskają naturalne piękno. Fryzjer – Doradca dobierze Maskę Kerastase na miarę potrzeb Twoich włosów.
W skład Rytuału wchodzi: Kąpiel z masażem, Maska Kerastase,.

 

”"