GLOBAL KERATIN

Proste włosy cały rok. Hit prostowanie keratynowe.

 

Jako partner marki Global Keratin posiadamy duże doświadczenie w zakresie wykonywania zabiegu prostowania keratynowego marki GKhair dawniej Global Keratin.

 

Co to takiego i na czym polega?

 

Terapia do włosów Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, Global Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.
Na terapii Global Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.

 

„NAJLEPSZY” sposób aby ułożyć Twoje włosy.

 

Odmładza sprawiając że włosy stają się coraz mocniejsze aż do 5 miesięcy.

 

JAK TO DZIAŁA:

„NAJLEPSZY” redukuje sztywność (moduł elastyczności) włosów, ta redukcja lub efekt miękkości powoduje że włosy przestają być kręcone i są bardziej miękkie.

Im częściej aplikujesz JUVEXIN, tym bardziej miękkie lub proste będą twoje włosy.

 

JUVEXIN penetruje cebulki włosów dostarczając im potrzebnych składników odżywczych i nawilżających. To poprawia miękkość i redukuje kręcenie się, pomagając włosom lepiej znosić suszenie, pomaga by włosy stały się mniej skłonne na złamania i poprawia nawilżenie włosów, dając włosom lepszy wygląd. Na mokrych i suchych włosach zdarza się mniej splątań podczas rozczesywania, co sprawia że włosy są mniej podatne na złamania.

 

Czym JUVEXIN? To specjalna mieszanka witamin i peptydów, stworzona specjalnie dla włosów. JUVEXIN został stworzony aby chronić i odbudowywać włosy do ich odmłodzenia i znajduje się we wszystkich produktach GKHair na świecie. JUVEXIN naprawia twe włosy do ich nieskazitelnej kondycji.

 

Daje efekt który znajdziesz w młodych, tryskających zdrowiem włosach, które z czasem zostały zniszczone. Nie ma w nim nic sztucznego ani nie zostały użyte żadne ostre chemikalia.

 

Korzyści płynące z zabiegu:

 

  • Pozostawia włosy miękkie, gładkie i lśniące
  • Juvexin™ odżywia i wzmacnia włosy
  • Eliminuje elektryzowanie się włosów
  • Włosy wyglądają na zdrowsze
  • Łatwiejsza aplikacja
  • Skraca czas stylizacji o połowę
  • Od razu po zabiegu możemy umyć włosy
  • Jedna formuła oferuje wiele możliwości

 

W swojej ofercie posiadamy także całą gamę produktów do stylizacji i pielęgnacji Global Keratin.

Nie ryzykuj przypadkowego salonu w którym wykonasz zabieg prostowania keratynowego.

Dajemy gwarancję, że zabieg został wykonany w bezpieczny sposób, bez uszczerbku dla Twojego zdrowia i włosów.

Czy to nie jest najlepsza oferta na rynku?

Efekt przed zabiegiem i po zabiegu.

Zadbaj o swoje włosy